Współpracownicy

Aleksandra Lubiniecka

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Magister lingwistyki stosowanej. Tłumacz tekstów prawniczych i ekonomicznych. Świadczy usługi w zakresie prawniczych i ekonomicznych tłumaczeń ustnych i pisemnych.

W ramach swojej specjalizacji tłumaczy m.in. pisma procesowe, opinie prawne, wyroki sądów powszechnych i Sądu Najwyższego w Warszawie, dokumenty z zakresu prawa handlowego, w tym uchwały i protokoły organów spółek prawa handlowego.

Współpraca z Aleksandrą Lubiniecką umożliwia Kancelarii świadczenie usług prawnych również z uwzględnieniem języka francuskiego oraz języka portugalskiego.


Helena Lubiniecka

Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Studiów Podyplomowych w zakresie rachunkowości oraz podatków ukończonych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości i podatków, świadczy usługi księgowe i podatkowe, w szczególności prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ewidencji przychodów lub księgi przychodów i rozchodów z ewidencją VAT, rozliczenia pracowników a także usługi dodatkowe (wyprowadzanie zaległości, sporządzanie polityki rachunkowości, planu kont).

Współpraca z Heleną Lubiniecką umożliwia Klientom Kancelarii korzystanie z wiedzy w zakresie rachunkowości i podatków.

Kancelaria Adwokacka Lubiniecka Wrocław